برخی از بیانیه های «کمیته برگزاری تظاهرات انقلاب اکتبر» (آبان ۹۹)

منبع: توئیتر و فیس بوک ثوره تشرین (انقلاب اکتبر)

 

هشدار به احزاب حاکم مبنی بر تلاشهای مخرّب علیه قیام مردم

شماره ۲۸۱، یکشنبه ۴ آبان ۱۳۹۹ ـ ۲۵ اکتبر ۲۰۲۰

بسم الله الرحمن الرحیم - کمیته برگزاری تظاهرات انقلاب اکتبر به احزاب منفور منطقه سبز و شبه نظامیان جنایتکار نسبت به عاقبت دسیسه چینی علیه تظاهرکنندگان مسالمت آمیز هشدار می دهد. این توطئه گران قصد دارند به اعمال خرابکارانه و تحریک آمیز دست زنند تا مسالمت آمیز بودن راهپیمایی میلیونی را خدشه دار کرده و نیروهای امنیتی را تحریک کنند که از خشونت مفرط به منظور به شکست کشاندن انقلاب بزرگ آنان، استفاده کنند. حال آنکه خط مشی قیام کنندگان همچنان مسالمت آمیز باقی خواهد ماند و به تلاشهای مشکوکی از این قبیل کشانده نخواهند شد. همچنین کمیته سازمانده بر ضرورت التزام کامل به مسالمت آمیز بودن تظاهرات و عدم تعرض به داراییهای عمومی و خصوصی تاکید می کند. علاوه براین کمیته سازمانده، مُصر بر حفظ امنیت و سلامت سفارتخانه ها و هیاتهای خارجی است و اطمینان خاطر می دهد که تظاهر کنندگان حافظ مسالمت آمیزبودن اعتراضات شان خواهند بود. این کمیته اشاره به تعهدات توخالی کاظمی دارد که عصر روز شنبه 3 آبان، از رسانه ها پخش شد، این تعهدات فاقد هرگونه مصداق است. او از زمان به عهده گرفتن حاکمیت تا کنون، قاتلان تظاهرکنندگان را افشا نکرده است و باوجود ادعاهای مستمر، هیچ یک از سردمداران فساد را به پای میز عدالت نکشانده است، از این رو تنها گزینه ای که برای ما باقی مانده است، پایان دادن به این رژیم فاسد با شیوه های مسالمت آمیز است.

 

محکومیت سرکوب تظاهرکنندگان صلح‌جو در اولین سالگرد انقلاب

شماره ۲۸۲، سه شنبه ۶ آبان ۱۳۹۹ ـ ۲۷ اکتبر ۲۰۲۰

کمیته برگزاری تظاهرات انقلاب اکتبر اعمال سرکوبگرانه نیروهای دولت منطقه سبز در روز یکشنبه ۴ آبان، در اولین سالگرد انقلاب پر برکت اکتبر را قویا محکوم می کند. این سرکوب به دستور مستقیم کاظمی صورت گرفت و او شخصاً از مقر فرماندهی عملیات بغداد براین امر نظارت داشت. این سرکوب با استفاده از گلوله های جنگی و گلوله های دود زا و گاز اشک آور (خفگی آور) و ضرب و شتم شهروندان با باتوم در منطقه العلاوی و میدان تحریر و میدانهای تظاهرات در حله و کربلا و ناصریه و بقیه استانهای بپاخاسته صورت گرفت که منجر به مجروح شدن دهها جوان شرکت کننده در تظاهرات مسالمت آمیز گردید که جراحت برخی از مجروحان وخیم است. کاظمی، بعد از تظاهر به دلسوزی برای حفاظت تظاهرکنندگان و پاسخ به خواسته ‌های آنها، روز گذشته چهره زشت و واقعی خود را فاش ساخت و ثابت نمود که کارها و ادعاهایش دروغ و برای فریب مردم عراق بود. تظاهرات دهها هزار نفر از مردم عراق در روز یکشنبه، دلیل قاطعی برای مردود شمردن سیاستهای حقه بازانه و فریبکارانه ‌ای است که دولت منطقه سبز به کار می‌ گیرد و از سوی احزاب و فراکسیونهای سیاسی وفادار به رژیم تبهکار ایران حمایت می شوند. تظاهر کنندگان صلحجو عزم جزم کرده اند که تا پایان دادن به رژیم سهمیه‌ ای فرقه گرای منحوس و به زیر کشیدن پارلمان جعلی و روسای سه قوه و پایان دادن به تسلط رژیم ایران بر سرنوشت عراق توسط شبه نظامیان جنایتکار وابسته به آن و احزاب مزدور آنها به مبارزه خود ادامه دهند. این تلاشهای سرکوبگرانه و تروریسم و رعب و وحشت وظلم نهادینه شده که توسط نیرهای امنیتی و عناصر نفوذی احزاب و شبه نظامیان حاکم صورت می گیرد، در عزم و اراده تظاهر کنندگان صلحجو خلالی ایجاد نمی کند. شبه نظامیان حاکم، در این تظاهرات دیدند که منافع آنها در تهدید است و خطری برای آینده آنهاست که از اموال چپاول شده مردم عراق فربه و ثروتمند شده و به فساد و تباهی می پردازند.

مردم بزرگ عراق ؛ قیام مسالمت آمیز خود علیه ظلم و دیکتاتوری را ادامه دهید. تضمین آینده شما و فرزندانتان و نسلهای آتی و میهن عزیزمان عراق، با رهایی تمام عیار و دائمی از این رژیم فاسد امکانپذیر است. رژیمی که کشور دجله و فرات و سرزمین تمدن و امید را به بدترین جایگاه آن در بین کشورهای جهان رسانده است.

 

جمعه استمرار "انقلاب“ برای از بین بردن فساد

آدینه ۹ آبان ۱۳۹۹ ـ ۳۰ اکتبر ۲۰۲۰

مردم پایدار عراق، کمیته برگزاری تظاهرات انقلاب اکتبر از تمامی مردم عراق خواستار شرکت در ”جمعه استمرار انقلاب“، امروز 9 آبان، برای ادامه مبارزه جهت از بین بردن رژیم فاسد و افراد فاسد در منطقه سبز است، برای اینکه به تمامی دنیا ثابت کردید، باوجود بزرگی چالشهایی که با آن مواجه اید ولی انقلاب شما عظیم و بازگشت ناپذیر است تا با اجرای اهداف شریف این انقلاب، عراق را از کثیف ترین باند فاسد نجات دهید. باند فاسدی که ثروتها و خیرات کشورتان را چپاول و سرنوشت کشور را به رژیم تبهکار ایران تحویل داده و شما را از اولیه ‌ترین حقوقتان در برخورداری از یک زندگی آزاد و با کرامت و از حقوق پایه‌ ای تان در امر خدمات و حتی حقوق ماهانه محروم کرده است.

انقلابیون قهرمان، کمیته سازمانده، تصمیم گرفته به افشای افراد نفوذی از شبه نظامیان جنایتکار بپردازد که شنیع ترین و وحشیانه ترین جنایتها را در حق شما مرتکب شده اند. آنها بیش از ۸۰۰ تن را شهید و بیش از ۳۰ هزار تن را مجروح نمودند که صدها تن از آنها معلول شده اند. بنابراین به خاطر خونهای پاکی که در میدان تحریر در بغداد، و سایر میدانها در استانهای بپاخاسته جاری شده، انقلاب بزرگ شما پیروز خواهد شد و عراق عزیز به صاحبان اصلی آن باز می گردد. شما ای قهرمانان، زنان، مردان، پیران، جوانان بشتابید. میدانهای تحصن در انتظار شماست تا صدای رسای حق و کرامت زیر پرچم برافراشته عراق بالاتر رود و به رژیم سهمیه ‌ای فرقه گرای شکست خورده پایان دهید و پارلمان و روسای سه گانه را به زیر بکشید و عراقی آزاد، بزرگ منش و دمکراتیک را بنا نهید تا مردم آن از امنیت و امان و زندگی با کرامت برخوردار گردند.

 

ترور فعال مدنی الشیخ عبدالناصر الطرفی توسط شبه نظامیان

منبع: نبرد خلق شماره ۴۳۱، شنبه اول آذر ۱۳۹۹ ـ ۲۱ نوامبر ۲۰۲۰

http://www.iran-nabard.com/

https://t.me/nabard_khalgh

بازگشت به صفحه اول