فراسوی خبر چهارشنبه 7 مهر

تهدید واقعی در داخل، صدور بحران به خارج

زینت میرهاشمی

در حالی که در سخن پراکنیهای ولی فقیه به طور مداوم دشمن خارجی و تهدید خارجی برحسته می شود، وزیر کشور رژیم به تهدید داخلی تاکید کرده است.

رحمانی فاضلی وزیر کشور دولت روحانی تهدید واقعی  را نارضایتی برآمده از آسیبهای اجتماعی برآورد کرد. وی بیکاری و وضعیت اقتصادی را یکی از مشکلات مردم دانسته و گفت:از نظر امنیتی نگران تهدیدهای خارجی نیستیم. تهدید واقعی برای ما در داخل و در حوزه آُسیبهای اجتماعی است. (خبرگزاری حکومتی مهر، سه شنبه 6 مهر)

این کارگزار رژیم، آمارهای بیکاری، اعتیاد، حاشیه نشینی و فقر را پایه تهدید آینده می شمارد. آمارهای ارائه شده از طرف وی مبنی بر بیکاری 60 در صد در برخی شهرها، وجود 11 میلیون حاشیه نشین که در حدود 77 هزار هکتار شامل 2 هراز و 800 محله ساکن هستند، 10 تا 12 هزار معتاد متجاهر، وجود حدود 40 تا 50 درصد افراد کمک بگیر در برخی از استانهای کشور و .... بر تهدید واقعی، شورشهای اجتماعی صحه می گذارد. همان کلمه رمز گذاری شده فتنه که برای ولایت فقیه و ذوب شدگانش تبدیل به کابوس شده است.

دیروز دوشنبه 6 مهر، بازنشستگان فرهنگی در استانهای تهران، خراسان شمالی، یزد، البرز، اصفهان، همدان، کرمانشاه، مشهد، تبریز، شیراز، ایلام، گیلان، گلستان، کرمان و.....در گردهمآییهای خود، بر خواسته های خود تاکید کردند. این رویداد نشان می دهد که برای رژیم ولایت فقیه تهدید واقعی مردم و انباشت نارضایتیها است و صدور بحران به خارج از مرزها و دامن زدن به جنگ و تنش در منطقه برای فرار از تهدید داخلی مبنای سیاست ولایت فقیه برای خفظ امنیت نظام است. 

پاسدار حسین سلامی در روز دوشنبه 29 شهریور گفت: اگر ما در خارج از مرزها نجتگیم باید در داخل مرزها بجنگیم، هیچ راه دیگری وجود ندارد.... چون دشمنان ما رو رها نمی کنند یا باید در خارج با اونها بجنگیم یا باید در داخل، حالا ببینید عقل کدام رو میگه؟

 

 
 

 

بازگشت به صفحه نخست