فراسوی خبر... پنجشنبه ۲۰ دی
خامنه ای، دروغگوی مجسم

زینت میرهاشمی

نمایش رسیدگی به گزارش اسماعیل بخشی در مجلس و تکذیب  شکنجه از طرف وزیر اطلاعات و به دنبال آن شکایت وزارت اطلاعات از اسماعیل بخشی، بار دیگر در هم تنیدگی لنجزارهای حکومت و وابستگان به حکومت را به سطح آورد.
در برابر بزدلی شکنجه گران که شکنجه اسماعیل بخشی را تکذیب کردند، بیشمار زنان و مردانی که رنج شکنجه بر تن و روح شان سنگینی می کند، ادعای اسماعیل بخشی را تایید می کنند. هراس از درهم پاشیده گی رژیم و تلاش برای حفظ نظام را می توان در واکنشهای پایوران رژیم در مورد همین پرونده دید.
صحبتهای درهم و برهم خامنه ای در روز چهارشنبه ۱۹ دی، به معنای واقعی کلمه، نشانه ای از ضعف، ترس و نگرانی از وضعیت موجود است. تهدیدهای لمپنی و هارت و پورتهای بی پشتوانه او همراه با نگرانی از فروریزی پایگاه سنتی آخوندها، برآمد چه شرایطی است؟ اوضاع رژیم آنچنان خراب است که خامنه ای از نفوذ دشمن در پایگاه سنتی رژیم اظهار نگرانی می کند. توصیه های او به ساکنان شهر قم، خود گویای بی اعتباری او در همین پایگاه است.
خامنه ای شعار مردم ایران را با وقاحت مصادره به مطلوب کرد. مردم شعار می دهند نترسید، نترسید، ما همه با هم هستیم و خامنه ای در یک حقه بازی ظریف گونه در نقش خدا ظاهر شد و گفت: فرعون می ‌دانست موسی حق است اما دشمنی می‌کرد و خدا به حضرت موسی گفت "نترسید، حرکت کنید، من با شما هستم" که این خطاب امروز عیناً به ملت ایران است. او این شعار را برای دلگرم کردن آتش به اختیارانش درست کرد.
دلقک خطاب کردن مقامهای کشورهای اروپایی، به میان کشیدن سرنوشت صدام حسین و این ادعا که تحریمها صد درصد به سود مردم ایران است و تاکید بر خوبیهای آتش زدن پرچم آمریکا و پیش بینی خمینی از شنیدن صدای شکستن استخوانهای مارکسیسم .... حرفهای بی پایه ای هستند که تنها خریدار آن، همان ذوب شدگان ولایت یعنی اراذل و اوباش ولگرد در خیابانها و شکنجه گران وحشی هستند. حرف او در مورد سرنوشت صدام و رژیم سابق عراق هم ربطی به جمهوری اسلامی ندارد. خامنه ای حتمن به الزایمر دچار نشده و می داند که رژیم صدام را ارتش امریکا سرنگون کرد و نه اوباش وابسته به خامنه ای در عراق.
ولی فقیه نظام با تحریف تاریخ، هدیه آمریکا به رژیم ایران در اشغال عراق را هم نادیده می گیرد تا خود را پیروز نشان دهد.

 

 

 
 

 

بازگشت به صفحه نخست