فراسوی خبر چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت

از مدرسه های خراب تا امپراطوری آستان قدس رضوی

زینت میرهاشمی

از خبر تمجید حسن روحانی از سپاه پاسداران و قرار گرفتن موشک اس 300 در اختیار پدافند خاتم الانبیا، تا خبر به راه افتادن خط تولید موشک دور برد در سال جاری که بگذریم، خبر رکورددار شدن رژیم ولایت فقیه در تعداد زندانیان عادی هم قابل توجه است.

عضو هیات رئیسه کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس ارتجاع روز سه شنبه 21 اردیبهشت ضمن تایید افزایش ورودی به زندان در هر سال گفت سالانه ورود و خروجی زندانیان 500 هزار نفر است که 250 هزار نفر آنها در زندان می مانند.. وی ظرفیت زندانهای کشور را 50 هزار نفر اعلام کرد و ادامه داد که با این شرایط 4 برابر استاندارد دنیا زندانی داریم..

افزایش ورودی به زندان با توجه به قوانین سرکوبگرانه و ضد بشری همراه با قطع دست و پا و اعدام نشانه افزایش ناهنجاریهای جامعه از برکت یک حکومت فاسد است که در افزایش تمام پلیدیها رکوردشکن است.

در رویدادی دیگر دو خبر که ارتباط نزدیکی با هم دارند، سیمای اقتصاد مقاومتی خلیفه ارتجاع را مشخص می کند. مدیر کل توسعه، تجهیز و نوسازی مدار سمنان روز سه شنبه 21 اردیبهشت؛ از تحصیل 65 درصد دانش آموزان در این استان در مدارس تخریبی صحبت کرد. بر اساس حرفهای وی، مسئولان این قسمت برای نوسازی مدارس و ایجاد فضای مناسب تر برای آموش 112 هزار دانش آموز استان سمنان به کمکهای خیریه مردم خیر چشم دوخته اند. همزمان آستان قدس رضوی که یک کارتل تحت نظر ولی فقیه است بازهم از پرداخت مالیات معاف شد.

بر اساس خبر ایلنا روز سه شنبه 21 اردیبهشت، در آذر ماه سال 1393، مجلس نشینان طرحی برای مالیات دادن نهادهای وابسته به ولی فقیه و نیز آستان قدس رضوی دادند که این طرح مورد مخالفت شورای نگهبان قرار گرفت. نکته مهم این طرح  این است که این مالیات قرار بود برای تجهیز کلیه آموزشگاههای آموزش و پرورش با اولویت مناطق محروم هزینه شود. آستان قدس رضوی از بزرگترین امپراطوریهای اقتصادی در ایران است که سودهای کلان آن به جیب گشاد خامنه ای سرازیر می شود و دانش آموزان برای داشتن سقفی بر سر باید به دستان افراد نیکوکار چشم دوزند.

 

 

بازگشت به صفحه نخست