فراسوی خبر یکشنبه 22 شهریور

 

خروج الماس برای خلیفه ارتجاع

 

زینت میرهاشمی

 

افشای قطره ای دزدیهای کارگزاران دولت احمدی نژاد، مجلس نشینان و وابستگان حکومتی، تیترهای روزی نامه های حکومتی را به گونه ای مزین می کند که گویا احمدی نژاد، این کوتوله سیاسی، آنچنان قدرت داشته که قادر بوده همه مصیبتهای اقتصادی را با اراده خودش بر مردم ایران تحمیل کند. نورافکنان به تاریکخانه اشباح به دلیل اشتراک در منافع از تاباندن نور به بیت خامنه ای که نقش اساسی خامنه ای را نمایان می کند، خودداری می کنند.

 

آمار ارائه شده از برخی نهادهای حکومتی در رابطه با درآمد بی سابقه نفت در زمان احمدی نژاد و بالا رفتن حجم واردات کالاهای غیر ضروری در زمان تحریم، همراه با رشوه خواری و دزدیهای کلان، گوشه هایی از جنایتی است که خامنه ای در مورد اقتصاد ایران کرده است. ارائه این آمار با هدف تقویت دولت روحانی و نقش ناجی دادن به روحانی، هر چه بیشتر گنداب فساد حکومتی به رهبری ولی فقیه را به هم می زند.

خبرگزاری حکومتی ایلنا، شنبه 21 شهریور، آماری از ورود کالاهای غیر ضرور در سال 89 منتشر کرده است. بر طبق این گزارش در آن سال از تیغ سلمانی، مداد تراش تا کفگیر وارد کشور شده است. ایلنا ورود 11 هزار و 536 تن وان حمام و روشویی، 2184 تن ملافه و 2281 تن بیل را برجسته کرده است. در این میان کتابهای قران، چادر مشکی، بیل و کلنگ و ... وارد شده از چین را باید اضافه کرد.

در لیست منتشر شده ایلنا در 18 شهریور، ورود 6 تن الاغ هم ذکر شده است.

 

حسن روحانی در روز شنبه 21 شهریور مخالفان برجام را تهدید کرد و گفت که نخواهد گذاشت عده ای افراطی بخواهند به امید این ملت ضربه بزنند. منظور روحانی ضربه به امیدی است که وی با وعده های دوران پسا تحریم برای ماندگاری حکومت ساخته است. تدبیر روحانی و باند او به میزانی است که روابط خارجی را با نیازهای خامنه ای همآهنگ کنند و وقتی مساله اقتصاد و حقوق مردم مطرح می شود، توان و جربزه مقابله با خامنه ای را ندارند. سخن پراکنی روحانی در روز شنبه 21 شهریور از یک سو بر نظر مثبت خامنه ای بر توافق وین مهر تاکید گذاشت و از سویی دیگر همراه با بگو مگو ها بر سر نحوه انتخابات، هندوانه ای هم زیر بغل رهبر گذاشت.

 

روحانی تولید و فروش آزادانه نفت به هر کس و هر میزان را از دستاوردهای شکستن زنجیرها و توافق پر افتخار دولت خود دانست. وی گفت که الماس گرانبها به دلیل اشتباهات در چاه افتاده و تلاش دولت وی این است که با هدایتهای رهبر معظم انقلاب اسلامی این الماس را از چاه خارج کند و امروز دنیا درخشش این الماس را به وضوح می بیند و ملت ایران به آن افتخار می کند.. پر واضح است اگر اوضاع بر همین روال پیش رود و خامنه ای بر الماس مورد نظر روحانی حکمفرمایی کند، آمار کالاهای وارداتی غیر ضرور و قدرت برادران قاچاقچی در ورود این گونه کالاها افزایش خواهد یافت و بدیهی است که دولت روحانی هرگز نمی خواهد و نمی تواند که به تاریکخانه خامنه ای و بیت او نور تابانده شود. 

 

 

 

 

بازگشت به صفحه نخست