فراسوی خبر .... پنجشنبه ۳۰ فروردین

 

کدام دشمن در جنگ با خامنه ای است!

زینت میرهاشمی

 

در تب و تاب حرکتهای اعتراضی مردم اهواز در اعتراض به بی آبی، کازرون در اعتراض به طرح جدایی در این شهر، ۴ روستای بخش قطرویه در شهرستان نی ریز در استان فارس به دلیل بی آبی، حرکتهای اعتراضی کارگران گروه ملی فولاد اهواز در اعتراض به حکم بازداشت ۵۰ نفر از همکاران خود و دستگیری تعدادی دیگر از آنها تا اعتصاب کسبه و بازاریان شهرهای کردستان که از شهر بانه در روز ۲۶ فروردین در اعتراض به بالا رفتن تعرفه های گمرکی و بسته شدن مرزها شروع و به سایر شهرهای کردستان کشیده شد و تا کنون ۷ نفر از معترضان در شرهای کردستان دستگیر شده اند، سخن پراکنی خلیفه ارتجاع در روز چهارشنبه ۲۹ فروردین رخ دیگری از درماندگی و بیچاره گی رژیمِ در سراشیب سقوط را نشان می دهد.

 

حجم رویدادهای و اعتراضهای مردمی آنقدر زیاد است که قلم توانایی به تصویر کشیدن آن را در حد و اندازه فراسو ندارد. قبل از هر پرداختی به موضوع، اعدام بهمن ورمزیار در روز چهارشنبه ۲۹ اسفند، نهایت بی رحمی، شقاوت و بربریت رژیم ولایت فقیه با همه دانه درشتها و ریز دانه هایش را نشان می دهد. بهمن، به عنوان مربی ورزش، کسی است که بعد از سرقت از طلا فروشی، پشیمان شده و با تحویل دادن طلاها به صاحب آن خود را به بیدادگاه خلیفه ارتجاع تحویل داد. علیرغم التماسهای مادر او و نداشتن هیچ پرونده قبلی و حتا نداشتن شاکی خصوصی، او را اعدام کردند. این جنایت در مملکتی انجام می شود که قاتل جوانان، مطبوعات و مالخور سازمان تامین اجتماعی در سوراخ موش پنهان و فراری داده می شود.

به سخنان ولی فقیه برگردیم. سوال این است که خامنه ای در میانه جنگ با کیست؟

خلیفه ارتجاع روز چهارشنبه ۲۹ فروردین در حالی که بر نقش بی نظیر وزارت اطلاعات بر ادامه حکومت جهل و نیستی ولایت فقیه تاکید کرد به شرایط جنگی اشاره کرد که یکی از محورهای مهم و اصلی آن را تغییر باورهای مردم در این جنگ اطلاعاتی دانست.

جبهه ای که خامنه ای در این جنگ به تصویر می کشد یک طرف آن نظام ولایت فقیه و طرف دیگر آن مردمی هستند که این روزها در کف خیابان با صدای بلند رو در روی نظام ایستاده اند و زندگی دیگری می خواهند و به بهای جانشان به این باور رسیده اند که باید زندگی شان را تغییر دهند و این تغییر بدون تغییر رژیم امکان ندارد. دشمن اصلی رژیم مردم ایران هستند. در میانه این جنگ، اپلیکشین تلگرام قربانی سیاست سرکوب شد و روز چهارشنبه از طرف مشاور مرکز ملی فضای مجازی جرم تلگرام، نقش سلطه بر مملکت اعلام شد.

 

 
 

 

بازگشت به صفحه نخست