چهارمین حمله موشكی به لیبرتی

 

روز 5 دی، در ساعت 21 و 15 دقیقه به وقت محلی، كمپ لیبرتی با دهها فروند موشك از انواع مختلف هدف قرار گرفت. این چهارمین حمله موشكی به كمپ لیبرتی در سال 2013 است که در اثر آن بخش زیادی از بنگالها و تأسیسات لیبرتی نابود شد. بر اساس اطلاعیه های دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران، در اثر این حمله موشكی مجاهدان خلق، محمد جواد صالح تهرانی، محمود برنافر، عباس نامور و  یحیی زیارتی (از مجروحان این حمله جنایتکارانه) به شهادت رسیده و 71 تن دیگر مصدوم و مجروح شدند.

در اطلاعیه دبیرخانه شورا آمده است؛ ساعاتی بعد از حمله موشكی به لیبرتی، واثق البطاط، یك تروریست شناخته شده كه صرفاً اسم  مستعار مالكی است، مسئولیت این حمله را به عهده گرفت. این آخوند جنایتكار تحت عنوان مسخره فرمانده ارتش شبه نظامی المختار به رویتر گفت این گروه 20 موشك كاتیوشا و خمپاره به كمپ لیبرتی شلیك كرده است.

این اولین بار نیست كه مالكی از ماسكی به اسم البطاط برای پوشاندن جنایات خود استفاده  می‌كند. روز 25بهمن91 (13فوریه2013) یعنی، 4 روز پس از اولین حمله موشكی به لیبرتی مقاومت ایران طی اطلاعیه یی اعلام كرد رژیم آخوندی و دولت عراق برای رد گم كردن و از آنجایی كه همه می دانند كتائب حزب الله یك گروه تروریستی ساخته و پرداخته رژیم آخوندی است كه در هماهنگی با دفتر مالكی عمل می كند به یك صحنه سازی جدید دست زدند و با علم كردن یك گروه خود ساخته جدید تحت عنوان جیش المختار تلاش كردند دستهای خونین خود را از این جنایت بشویند و تمیز جلوه دهند. .... جیش المختار اسم دیگری برای همان كتائب حزب الله است كه توطئه های كثیف و خونین خامنه ای و مالكی را در عراق پیش می برد.

بازگشت به صفحه نبردخلق