پیام نوروزی اعضای مادرانه (ستم دیده گان دادخواه)

 

در این واپسین روزهای زمستان که درختان بیدارشده و بر شاخه ها نخستین جوانه ها به نشانه تغییر فصل پدیدار شده،

در این روزها که خورشید طلایی در آسمان می تازد و بر سرما و تاریکی پیروز می شود،

در آستانه نوروز، عید پرواز جمشید جم به سوی خورشید،

برای مردم میهنمان؛ خصوصا دختران و پسران جوان، سالی پر از نیکبختی و دلخوشی آرزو می کنیم. سالی که سر منشاء آزادی و آبادی میهنمان باشد.

سالی که با اتحاد و همدلی غول اعدام و شکنجه را از کار انداخته و بساط چوبه های دار از سراسر این سرزمن برچیده شود.

سالی که دادخواهی آسیب دیدگان به بار نشسته و قوه قضائیه موظف به پیگیری و مجازات عاملان قتل فرزندان ایران، چه آنانکه پشت میله های زندان اعدام، چه بر کف خیابانها خونین و مالین و چه آنان که زیر شکنجه کشته شدند، گردد.

مجازاتی عادلانه و انسانی. چرا که معتقدیم رعایت حقوق انسانی برای تک تک افراد بشر واجب است حتی قاتلان فرزندانمان.

سال جدید را نوید بخش اتحاد و بهم پیوستن پدران و مادران و بازماندگانی که فرزندان برومند و عزیزان جوان و زیبای شان را به جفای ظالمان از دست داده اند دانسته و مشتاقانه چشم انتظار بهم پیوستن جویبارهای کوچک شفقت و دستهای دادخواهان هستیم.

به رسم روزگار، ظلم پایدار نمی ماند و خواهی نخواهی خون مظلوم خواهد جوشید. در زیباترین روزهای سال، در بهار و نوروز، برای همه انسانها شادی و لبخند آرزو می کنیم. با اینکه لبخندمان از سر تلخی ست، با اینکه ریشه ی شادی در قلبمان خشکیده، با اینحال، همراه با مردم نوروز را ارج نهاده و روزی نو و برگی تازه در دفتر تاریخ آزادیخواهان آرزو می کنیم.

همچنین از خدای دانا و توانا می خواهیم که بدکرداران را به راه راست هدایت کند. در غیر اینصورت به جبر تاریخ، جز بدنامی و ننگ چیزی از نامشان باقی نخواهد ماند.

پیشاپیش سال نو، بهار نو، ماه نو و روز نو را به ملت بزرگوار و مهربان ایران و همه ی انسانهای نیک اندیش و همراه تبریک و تهنیت می گوییم.

 

اعضای مادرانه (ستم دیده گان دادخواه)؛

مادر اسانلو، شهین مهین فر، اکرم زینالی، منصوره بهکیش، سیمین عیوض زاده، شعله پاکروان، شهناز اکملی، حوری گلستانی، حوری فرج زاده طارانی و یارانی که همواره در کنارمان بوده اند، بی نام و نشان.

 

منبع: نبرد خلق شماره 369، یکشنبه اول فروردین 1395 - 20 مارس 2016

 

بازگشت به نبردخلق

بازگشت به صفحه اول