نمایندگی شورا از محكومیت جاسوس اطلاعات در آلمان استقبال و به محاكمه و اخراج سایر جاسوسان فرا می خواند

 

مقاومت ایران از محكوم شدن یك عامل وزارت اطلاعات رژیم ایران به خاطرجاسوسی علیه سازمان مجاهدین و شورای ملی مقاومت ایران استقبال می كند و از دولت آلمان و همه کشورهای اروپایی می خواهد به فعالیتهای عوامل وزارت اطلاعات در خاک خود خاتمه داده و آنها را محاكمه، مجازات و اخراج كنند.

محاكمه میثم پناهی و دیگر جاسوسان رژیم ایران در آلمان لازمه تامین امنیت مخالفان و اعضا و هواداران مقاومت ایران است كه قربانیان دیكتاتوری مذهبی حاكم بر ایران هستند. این یك اقدام لازم اما كافی نیست، شبكه جاسوسان رژیم در كشورهای خارجی، همچنان كه مسئولان این شبكه در سفارتخانه های رژیم در كشورهای مختلف باید محاكمه، مجازات و از این كشورهای اخراج شوند.

آخوند علوی وزیر اطلاعات آخوندها كه این شبكه  زیر نظر او اداره می شود نیز باید در مقابل عدالت قرار گیرد. هنوز اكثر اعضای افشا شده اطلاعات كه اسناد همكاری آنها با مافیای ترور و جاسوسی رژیم ایران موجود است، آزادانه در اروپا و به خصوص آلمان به جاسوسی و همكاری با وزارت اطلاعات مشغولند.

میثم پناهی طبق اسناد فاش شده در دادگاه حداقل سه سال به عنوان جاسوس خدمت كرده و حداقل 30 بار از یكی از افسران ارشد وزارت اطلاعات به نام سجاد جمعا به مبلغ 28600 یورو دریافت كرده است. علاوه بر این وی به عضوگیری برای شبكه جاسوسی وزارت اطلاعات اشتغال داشته است. او همچنین  اعتراف کرده که اطلاعات حساس اشرف و لیبرتی درعراق، محل استقرار هزاران تن از اعضای مجاهدین، را در اختیار سجاد قرارداده است.

بنا به اظهارات شهود و مدارك افشا شده در دادگاه كه با گزارشهای اداره حراست از قانون اساسی منطبق است، وزارت اطلاعات رژیم ایران در آلمان با ایجاد شبكه های سرویس مخفی اقدام به جاسوسی و همینطور پخش اطلاعات غلط جهت برای بی اعتبار ساختن مقاومت ایران می كند. ثقل این فعالیتها روی NCRI  و  PMOIبه عنوان اپوزیسیون اصلی رژیم متمركز می باشد.

دادگاه نشان داده است كه افراد عضوگیری شده توسط اطلاعات در هتل مهاجر در بغداد و یا در ایران، با سوء استفاده از موقعیت پناهندگی، اقامت خود در آلمان را تضمین كرده و سپس در كشورهای اروپایی در ازای دریافت پول برای اطلاعات آخوندی كار می كنند. این افراد با پشتیبانی سفارتهای رژیم ایران برای دریافت آموزش و توجیهات راهی ایران می شوند. آنها مزد خود را نقد و یا از طریق سرویسهای انتقال پول وسترن یونیون دریافت می كنند. طبق اسناد دادگاه میثم پناهی علیرغم پناهنده بودن مخفیانه به ایران سفر کرده و آموزشهای جاسوسی گرفته است.

بنا به اعتراف پناهی وزارت اطلاعات این مزدوران را به طور ویژه در مورد تاسیسات و ساكنان اشرف و لیبرتی تخلیه می كند. این كمپها در فاصله 2009 تا 2016 حداقل 8 بار هدف حملات نظامی و موشك باران قرار گرفتند كه 141 تن كشته و بیش از 1400 مجروح بجا گذاشته است. تروریستها و شبه نظامیان وابسته به رژیم ایران از آن اطلاعات برای نابودسازی پناهندگان ایرانی عضو مقاومت در این دو كمپ استفاده كرده اند. كسانی كه با رژیم آخوندی همكاری اطلاعاتی كرده اند شریك جرم در این جنایات محسوب می شوند.

نمایندگی شورای ملی مقاومت ایران - آلمان

29 تیر 1395 (19 ژوییه 2016)

منبع: نبردخلق شماره  372، سه شنبه اول تیر 1395 – 21 ژوئن 2016

 

بازگشت به نبردخلق

بازگشت به صفحه اول