پیام نوروزی سخنگوی سازمان چریکهای فدایی خلق ایران

 

هم وطنان

عيد نوروز و آغاز سال 1394 را از جانب خودم و رفقايم در سازمان چريكهاي فدايي خلق ايران به همه ي شما شادباش مي گويم. برايتان سلامتي، سرافرازي، عشق، دوستی، صلح و آزادي آرزو مي كنم.

آرزو مي كنم كه سال 1394، سال آزادي و سال رهايي مردم كشورمان باشد.

آرزو می کنم که نسیم بهاری و مژده دگرگوني طبيعت، راه را برای دگرگونيهاي بزرگ در حیات سیاسی و اجتماعی ایران زمین هموار کند. با این امید به استقبال بهار می رویم

پس جشن بهار بر شما خجسته باد. هر روزتان نوروز و نورزتان پيروزباد.

 

هموطنان

در سال گذشته شما شرايط سخت و دشواري را پشت سر گذاشتید. ولایت خامنه ای با صرف میلیاردها دلار در راه پروژه ساخت بمب اتمی و دخالت در کشورهای دیگر، زندگی اکثریت مردم ایران را بیش از پیش به تباهی کشاند. در مقابل این وضعیت فاجعه بار زنان و مردان ایران زمین با شیوه های مختلف به مبارزه برخاستند و همه ما شاهد صدها حرکت اعتراضی از جانب نیروهای اجتماعی بودیم. پس با امید سال رهایی، به استقبال سال جدید می رویم

عید نوروز را با چرخش طبیعت و تحویل سال جدید در کنار سفره هفت سین آغاز می کنیم و پيمان مي بنديم كه هرگز تسليم جهل و استبداد نشويم و به همه زنان و مرداني  كه در گوشه و كنار ایران براي سعادت مردم مبارزه مي كنند ياري رسانيم.

 

به یاد بیاوریم که تعدادی از هموطنان ما که زندانی سیاسی و عقیدتی هستند، تحت شديدترين شكنجه ها و رفتارهاي ضد انساني قرار دارند، پس حمایت و پشتیبانی از آنان را فراموش نکنیم.

از حقوق مسلم زنان و مردان پایدار،  صبور و دلیر کمپ موسوم به لیبرتی حمایت کنیم.

فراموش نکیم خانواده های شهدا و زندانیان سیاسی را و در غم آنان خود را شریک کنیم.

به ياري هم وطناني كه در اين لحظات به كمكهاي ما نياز دارند، به ويژه كودكان و نوجوانان  بي سرپرست و بی خانمان بشتابيم.

در آستانه سال جدید ارزو می کنم که سال 1394 سال برچیدن بساط سلطنت مطلقه خامنه ای و سال تحقق آزادی و عدالت باشد.

 

پیروز و سرفراز باشید

دستتان را می فشارم

مهدی سامع

جمعه 29 اسفند 1393*

بازگشت به صفحه اول

بازگشت به صفحه نبرد خلق